Kilka słów o Eureka Party

Eurekaparty w sklepie

Eureka Party jest firmą działającą na rynku polskim od 2009 roku. Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów imprezowych, dekoracyjnych i party.

Nasza oferta zawiera wiele ciekawych kolekcji, co pozwala nam zapewnić Państwu kompleksową obsługę w zakresie dostaw produktów takich jak: balony lateksowe i foliowe (helowe), świeczki okolicznościowe (cyferki, Happy Birthday, niegasnące), zestawy urodzinowe dla dzieci i dorosłych, kapelusze karnawałowe, sombrera i łańcuchy hawajskie, bańki mydlane, lampiony szczęścia itp.

Centrum balonowe Sklep prowadzi również całoroczną wypożyczalnie gadżetów, strojów i przebrań imprezowych dla dzieci i dorosłych.

Naszą główną troską jest dbałość o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego dużą wagę przywiązujemy nie tylko do wyglądu produktów ale także do ich jakości – szczególnie dbamy o bezpieczeństwo i certyfikaty, wiedząc, że duża część naszej oferty trafia do najmłodszych konsumentów.

Oprócz kolekcji całorocznych proponujemy szeroką gamę produktów sezonowych, niezbędnych do zorganizowania wszelkiego rodzaju imprez tematycznych, między innymi: Walentynki, Dzień Dziecka, Hawaje i Summer Party, Halloween, Nowy Rok i Karnawał.

Nasze produkty wyróżniają się estetycznym wyglądem opakowań, co wpływa na atrakcyjny wygląd produktu i ekspozycji.

Nasz nowy stacjonarny punkt handlowy w Skoczowie, mieści się przy ul. Górny Bór 34 (200 m za stacją benzynową Fatex - po prawej stronie drogi).
zobacz na mapce

Posiadamy również sklep internetowy na portalu Allegro.
eureka party na allegroKostiumy dziecięce Eureka PartyDuże bańki mydlane, Eureka Party My Little, Pony Eureka Party

„Eureka Party – pomysł na udaną imprezę”
to miejsce, w którym znajdziecie Państwo wszystko, co jest niezbędne do przygotowania udanej imprezy.

Oferujemy szeroki wybór artykułów dzięki którym zorganizujecie niezapomniane urodziny dla dziecka, zabawę plenerową, wieczór panieński/kawalerski, imprezę hawajską, bal karnawałowy itd.

Nasze propozycje licencyjnych zestawów urodzinowych party to między innymi motywy: dla dziewczynek - My Little Pony, Furby, Monster High, Charmmy Kitty, Myszka Minnie czy Princess, a dla chłopców proponujemy - Angry Birds, Star Wars, Transformers, Bob Budowniczy, Smerfy czy Safarii.

Oferowane przez nas dekoracje, akcesoria i dodatki party stały się już inspiracją do wykonania niejednej imprezy. Bez względu na gusty i upodobania, u nas każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Nowoczesna stylistyka, wysoka jakość atestowanych produktów, bogate wzornictwo i atrakcyjne ceny sprawiają, że oferowany przez nas asortyment spełnia wymagania każdego klienta.

Napełniamy balony helem na miejscu i z dojazdem do klienta.


zobacz naszą ofertę


Angry Birds Eureka Party Balony foliowe, Eureka Party